Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga! Tu otrzymasz pomoc

Data publikacji: 2018-08-08, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim udostępnia listę instytucji, które udzielają pomocy rodzinom dotkniętym problemem przemocy, na terenie naszego województwa. LUW prosi o udostępnienie linków do listy instytucji działających w naszym województwie: https://www.lubuskie.uw.gov.pl/polityka_spoleczna/osrodki_pomocy_spolecznej.html https://www.lubuskie.uw.gov.pl/polityka_spoleczna/powiatowe_centrum_pomocy_rodzinie.html https://www.lubuskie.uw.gov.pl/polityka_spoleczna/Pomoc_dla_osob_dotknietych_przemoca.html https://bip.lubuskie.uw.gov.pl/polityka_spoleczna/Rejestry_jednostek_pomocy_spolecznej.html http://dps.ambsoft.pl/ Warto też znać adresy instytucji i ośrodków, do których mogą się zgłosić mieszkańcy Żagania. Komenda Powiatowa Policji w […]

Pełna treść wiadomości na: urzadmiasta.zagan.pl/?p=62508
urzadmiasta.zagan.pl, Źródło artykułu: urzadmiasta.zagan.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żagański - powiat południowo - zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żaganiu. W skład powiatu wchodzą gminy: Gozdnica, Żagań, Iłowa, Małomice, Szprotawa, Brzeźnica, Niegosławice i Wymiarki, obejmując obszar 1 131 km².

  Atrakcję przyrodniczą stanowią Bory Dolnośląskie z rzekami: Bóbr, Kwisą i Czerną.

  Do najważniejszych obiektów zabytkowych regionu zaliczają się: zespół poaugustiański składający się z kościoła, dawnego klasztoru, konwiktu oraz klasztornego spichlerza, żagański Pałac Książęcy z malowniczym parkiem pałacowym, neogotycki szpital wraz z kościołem, kopia kaplicy Bożego Grobu z Jerozolimy zbudowaną w 1598 r, szprotawski ratusz z XVIII w., pałac z 1626 roku w Iłowej z secesyjnymi zabudowaniami folwarcznymi oraz parkiem krajobrazowym czy ośmioboczny barokowy kościół poewangelicki z 1732 roku w gminie Małomice.

  Gospodarka powiatu opiera się głównie na produkcji; siedziby maja tu między innymi zakłady produkcyjne: Bartex ZPCH, Poltops sp. z o.o, Sunset Textil czy Dringenberg Polska sp. z o.o. Od W 2003 działa także Żagańska Strefa Gospodarcza.
   
  Przez obszar powiatu przebiega droga krajowa DK 18 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola