Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

STACJA ŻAGAŃ STACJA ... KOLEJOWE FOTKI + PREZENCIK

 
PS.TO JEST 50 FILMIK ZDJĘCIA ŻAGAŃSKIEGO DWORCA + MAŁY PREZENCIK DLA MK POZDRAWIAM MECHANIKÓW OPISY ZDJĘĆ : 1 ROZKŁAD JAZDY Z PERONU 3 STĄD ODCHODZI NAJWIĘCEJ POCIĄGÓW 2 WIDOK Z PIERWSZEGO PERONU 3 1PERON WIDOK NA SZYBĘ ŻAGAŃSKIEGO DWORCA 4 Dyżurny ruchu 5 semafor 6 Żagański węzeł po prawej stronie w dali nastawnia 7 kawałek dworca 8 hol prowadzący do Miasta 9 i pomyśleć,że kiedyś tu był sklepik... 10 Restauracja poczekalnia też nie ma ... 11 Kasy biletowe 12,13 wejście do Holu 14 tabliczka informująca o peronie 15 Wyjście do ..zgodzę się tylko,że do kas biletowych i Miasta 16 Noclegownia drużyn 17 wielki tabor na dworcu i 18 zgłodniałem czyli Stołówka DZIĘKUJĘ

 


Tomy
 
Data pliku video: 2009-12-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żagański - powiat południowo - zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żaganiu. W skład powiatu wchodzą gminy: Gozdnica, Żagań, Iłowa, Małomice, Szprotawa, Brzeźnica, Niegosławice i Wymiarki, obejmując obszar 1 131 km².

  Atrakcję przyrodniczą stanowią Bory Dolnośląskie z rzekami: Bóbr, Kwisą i Czerną.

  Do najważniejszych obiektów zabytkowych regionu zaliczają się: zespół poaugustiański składający się z kościoła, dawnego klasztoru, konwiktu oraz klasztornego spichlerza, żagański Pałac Książęcy z malowniczym parkiem pałacowym, neogotycki szpital wraz z kościołem, kopia kaplicy Bożego Grobu z Jerozolimy zbudowaną w 1598 r, szprotawski ratusz z XVIII w., pałac z 1626 roku w Iłowej z secesyjnymi zabudowaniami folwarcznymi oraz parkiem krajobrazowym czy ośmioboczny barokowy kościół poewangelicki z 1732 roku w gminie Małomice.

  Gospodarka powiatu opiera się głównie na produkcji; siedziby maja tu między innymi zakłady produkcyjne: Bartex ZPCH, Poltops sp. z o.o, Sunset Textil czy Dringenberg Polska sp. z o.o. Od W 2003 działa także Żagańska Strefa Gospodarcza.
   
  Przez obszar powiatu przebiega droga krajowa DK 18 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola