Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[PKP CARGO] EU07E-136 z eszelonem relacji Zamość Bortatycze-Żagań w planie 272002/3

 
Skład wojskowy jako eszelon relacji Zamość Bortatycze-Żagań jedzie przez Rytwiany jako 272002/3. Skład z Zamościa Bortatycze do stacji Stalowa Wola Rozwadów Towarowy przyprowadziła lokomotywa ST48-030. Od SWRT dalej, skład przejęła widoczna na filmie siódemka EU07E-136. Relacja tego składu od SWRT dalej przez: Tarnobrzeg, Chmielów, Staszów, Kielce, Kielce Herbskie, Włoszczową, Częstochowę Stradom, Lubliniec, Brzeg, Wrocław Brochów, Malczyce, Chojnów, Bolesławiec, Węgliniec. Jak zawsze - WIELKIE DZIĘKI dla informatora za Bardzo Precyzyjne info o tym składzie. Linia: D29-70 Miejsce Nagrania: kilometr 52+040 , Rytwiany Data Nagrania: 12,11.2018 Godzina Nagrania: 16:14

 


TSZSpotter
 
Data pliku video: 2018-11-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żagański - powiat południowo - zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żaganiu. W skład powiatu wchodzą gminy: Gozdnica, Żagań, Iłowa, Małomice, Szprotawa, Brzeźnica, Niegosławice i Wymiarki, obejmując obszar 1 131 km².

  Atrakcję przyrodniczą stanowią Bory Dolnośląskie z rzekami: Bóbr, Kwisą i Czerną.

  Do najważniejszych obiektów zabytkowych regionu zaliczają się: zespół poaugustiański składający się z kościoła, dawnego klasztoru, konwiktu oraz klasztornego spichlerza, żagański Pałac Książęcy z malowniczym parkiem pałacowym, neogotycki szpital wraz z kościołem, kopia kaplicy Bożego Grobu z Jerozolimy zbudowaną w 1598 r, szprotawski ratusz z XVIII w., pałac z 1626 roku w Iłowej z secesyjnymi zabudowaniami folwarcznymi oraz parkiem krajobrazowym czy ośmioboczny barokowy kościół poewangelicki z 1732 roku w gminie Małomice.

  Gospodarka powiatu opiera się głównie na produkcji; siedziby maja tu między innymi zakłady produkcyjne: Bartex ZPCH, Poltops sp. z o.o, Sunset Textil czy Dringenberg Polska sp. z o.o. Od W 2003 działa także Żagańska Strefa Gospodarcza.
   
  Przez obszar powiatu przebiega droga krajowa DK 18 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola