Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa dyrektor w Pionie Wydawniczym WP

Data publikacji: 2017-11-03, Data modyfikacji: 2017-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowa dyrektor w Pionie Wydawniczym WP

Katarzyn Szpor została dyrektorem ds. strategii wydawniczej Wirtualnej Polski. To nowoutworzone stanowisko, podlegać będzie wiceprezesowi ds. wydawniczych, Tomaszowi Machale.

„Z uznaniem obserwuję rozmach, z jakim Wirtualna Polska wdraża kolejne nowatorskie projekty. Świetni ludzie, odważne pomysły– nie mam wątpliwości, że WP jest liderem innowacji wydawniczych w Polsce. Cieszę się, że na najbliższe miesiące mogę dołączyć do zespołu, jako interim dyrektor ds. strategii.  To ciekawe, ambitne zadanie”- mówi Katarzyna Szpor.

Katarzyna Szpor w branży internetowej pracuje od ponad 10 lat. Zaczynała, jako redaktor w portalu Gazeta PL. Potem kolejno pełniła tam funkcje koordynatora projektów, szefa social media i społeczności.  W latach 2013-2015 była zastępcą dyrektora zarządzającego portalu naTemat PL. Od 2015 roku pracowała, jako konsultant z największymi wydawcami w kraju. Jest absolwentką lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

Wirtualna Polska, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Wirtualna Polska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żagański - powiat południowo - zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żaganiu. W skład powiatu wchodzą gminy: Gozdnica, Żagań, Iłowa, Małomice, Szprotawa, Brzeźnica, Niegosławice i Wymiarki, obejmując obszar 1 131 km².

  Atrakcję przyrodniczą stanowią Bory Dolnośląskie z rzekami: Bóbr, Kwisą i Czerną.

  Do najważniejszych obiektów zabytkowych regionu zaliczają się: zespół poaugustiański składający się z kościoła, dawnego klasztoru, konwiktu oraz klasztornego spichlerza, żagański Pałac Książęcy z malowniczym parkiem pałacowym, neogotycki szpital wraz z kościołem, kopia kaplicy Bożego Grobu z Jerozolimy zbudowaną w 1598 r, szprotawski ratusz z XVIII w., pałac z 1626 roku w Iłowej z secesyjnymi zabudowaniami folwarcznymi oraz parkiem krajobrazowym czy ośmioboczny barokowy kościół poewangelicki z 1732 roku w gminie Małomice.

  Gospodarka powiatu opiera się głównie na produkcji; siedziby maja tu między innymi zakłady produkcyjne: Bartex ZPCH, Poltops sp. z o.o, Sunset Textil czy Dringenberg Polska sp. z o.o. Od W 2003 działa także Żagańska Strefa Gospodarcza.
   
  Przez obszar powiatu przebiega droga krajowa DK 18 .

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola